Asus Zenfone Selfie Özellikleri

zenfone selfieAsus Zenfone    ailesine yeni bir ferd  dahil etti Asus zanfone Selfie   güçlü özçekim özelliği ile geliyor. Mobil cihaz üreticilerinde rastlanan bir duruma Asus ayak uyduruyor selfi çekimli yeni cihazını piyasaya çıkarıyor. Cihazdan da anlaşılacağı üzeri  güçlü çekim sunan yeni cihazın ön görünürlüğündeki kamera kuvveti 13megapiksel led flaş ile kullanıcılarına sunuluyor.

Asus Zenfone Selfie tekniksel detaylarına göz atacak olur isek işlemcisinin intel yerine snapdragon 615 geçildiği  gözlemlendi. Cihaz iki model halinde 3gb Ram 32 gb depolama ve  2gb Ram ve 16 gb depolama alanı sunan modeller karşımıza çıkarken tercih kullanıcıya bırakılıyor.Cihazın diğer modelleri aksine özçekim fograf çekmekteki yoğunluktan olması muhtemel depolama alanı diğer cihazlara oranla artırılmış. Bunun yanında Adreno 405 grafik işlemcisi  Adroid 5.0.1 İşletim sistemi kullanılmış. 3000 mah bataryaya sahip olan cihaz çok fazla kullanım olması sebebi ile çarçabuk bitme ihtimali göz önüne alınabilir. Cihazın pili değişebilir özelliktedir. Cihazın kamera özelliklerini göz gezdirecek olur isek her iki yüzünde 13 megapiksel çekim kalitesi gücünde kameraları görüyoruz. İki kamerası led filaş ile desteklenen cihaz 5.5 inçlik ekran Full HD özellikte.
asus zenfone selfieAsus Zenfone Selfie adlı akıllı telefon diğer Asus Zenfone cihazları ile yüzeysel açıdan benzerdi. Kalınlığı 10mm olan cihazın ağırlığı diğer cihazlara benzer şekilde 170 gramdır. Cihaz kapak altında micro sd kart Çift simkard özelliği değiştirilebilir pil mevcut. Asus Zenfone selfie adlı cihazın fiyatı 1300 tl küsür civarında olabilir.

Resmi Tanıtım Videosu

Yorumlar

Toplam 1 Yorum

  1. Hakan

    Asus iyi telefonlar üretiyor satışa çıktığında. Almayı düşünmemiz gereken bir telefon

    0
     
    0