Htc u11 Tanıtıldı Özellikleri Belli Oldu

Htc u 11  fiyatı özellikleri ne olacak haberimizde anlatıyoruz. Daha önceden piyasaya sunduğu akıllı telefonlar ile iyi satış rakamları elde etmeyi başaran Htc firması bu kez çalışmalarını uzun bir süredir devam ettirdiği kendine has farklı bir özellik ile geleceği bilinen yeni Modeli HTC u11 modelini düzenlediği bir etkinlik ile tanıtımını gerçekleştirdi.

Donanımsal anlamda rakiplerinden bir nebzede farklılık yaratmayı başaran Htc u11 ‘de ilk defa hassas ekranın kenarlarında algı yeteneği sahip bir teknoloji geliştirdi.Daha önce selfie işleminizi akıllı telefonunuzun ön ekranından kamera bölümüne geçiş yapıp oradan da ön kameraya gelip daha sonra selfie çekimi gerçekleştiriliyordu.Bu tamamen artık geçmişte kullanılan bir teknoloji olacak yeni Edge Sense özelliği ile sıkılan akıllı telefon metal kenarları kullanıcılara çok farklı bir deneyim sunacak oldukça hoşunuza gidecek bu özellik sayesinde sıkma işlemi yaptığınızda selfie çekeceksiniz.

Daha önceden ,donanımsal özelliklerinin çoğu biliniyordu yalnız bu gelen hassas yan ekranı ile ne getireceğine dair bir çok kafadan ses çıkmasına rağmen ne olacağı kesin bilinmiyordu.Bu gelen  değişiklik şirketin gelirlerini önemli miktarda arttırmasının yanında parmak izi sensörü nasıl bir çok modelde standart olarak karşımıza çıkıyor.Yeni çıkacak olan akıllı telefonları çoğunda büyük bir ihtimalle göreceğiz. Cihaz’da Snapdragon 835 ile geleceği daha önceki sızıntı bilgilerinde tespit edilmiş ti . F/1.7 diyafram değerine sahip 12 MP arka kamera ile gelen cihaz, daha hızlı fotoğraf çekimi imkanı sunacak .İki farklı model ile ile satışa sunulacak bunlardan 4 GB RAM ve 64 GB depolama ve diğeri 6 GB RAM ve 128 GB depolama sunan iki versiyonu ile birlikte gelecek.Gücünü 3000 mAh Batarya’dan sağlayacak olan HTC U11 fiyatı 649 dolar olarak açıklandı.Ülkemizde ne zaman satışa çıkacak resmi bir açıklama yapılmadı .Mayısın sonu yada Haziran başı satışa çıkacak

Yorumlar

İlk yorum yapan siz olun