Huawei honor 7 çıkıyor.

HONOR 7 Bildiğiniz gibi ileri düzey bir Çin yapımı olan Huawei yakın zamanlarda yeni bir telefon üreteceğini açıklamıştı. Henüz kimsenin eline geçmese de bir şekilde kesin bilgiler elimizde mevcut. Yakın zamanda tüm zarifliği ve estetiği ile piyasaya sürülecek huawei honor 7 çıkıyor.

       Fablet olarak ele alınan yeni mobil cihazın estetik bakımından çok hoş göründüğünü ve teknik özellikleri bakımından da Huawei’nin her zaman yaptığı gelişme düzeyini aşmış görünüyor. Geçenlerde bir şekilde yayınlanmış olan görüntüler ile teknik özellikleri bakımından bizi biraz olsun aydınlatabilmektedir. Bu mobil cihaz Quad HD özelliği ile son derece net görüntülerle karşımıza çıkmaktadır. 5.5 inç kalitesinde standart bir akıllı telefon olduğu görülüyor. Dokunmatik bir ekrana sahip olan ve kamerasıyla da dikkatleri üzerine çeken huawei honor 7 çıkıyor. 16 mega pikseli arka kameraya 13 mega piksel ön kamerası ile de selfilerinize ayrı bir tat katıyor. Karanlık ortamlarda Flaşh Led özelliği ile net çekimleri profesyonel kamerayı aratmayacak tarzdadır. Sekiz çekirdekli Hisilicon Kirin 930 telefon ile ilgili her türlü işlemlerinize şu anda piyasada bulunan alternatif akıllı telefonlardan kat be kat daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

RAM için 3 GB ayıran huawei honor 7 kendi hafızası 16 GB ye yükseltilmektedir. Tabi micro SD gibi kart destekleri ile hafızanızı 128 GB’ ye kadar mükemmel bir şekilde yükseltilebilmektedir. Bir diğer önemli özelliği de çok uzun süre dayanabilen şarj kapasitesidir. Malumunuz bataryanızın uzun süre dayanması telefonun bir çok özelliğinden önce gelir. 4.000 mAh batarya özelliğine sahip huawei honor 7 her türlü uygulamayı kullanılmadığı zamanlarda söndürebilme yapay zekasına sahip. Telefon teknolojisine çok önemli katkılarda bulunan huawei honor 7’ parmak izi sensörünü algılayabilmesi ile de uzmanlarca dikkatleri üzerine çekmektedir. Son dönemlerde ortaya çıkan en donanımlı telefon olarak görülen honor 7’ nin Kamera donanımı ele alındığında diğer akıllı telefonlara kıyasen ortalamayı bir hayli aşmaktadır. Üzerinde bayağı olarak düşünülmüş ve tasarımları sayesinde çok hoş kıvrımları ve yüksek bir kamera kapasitesi ile sık sık tercih edileceği tahmin ediliyor.

Orta segmentleri üst seviyeye taşıyan huawei honor 7’nin bir çok özelliği diğer akıllı telefonlar arasından kolayca sıyrılacağı izlenimini uyandırıyor. Akıllı mobil cihaz ile ilgili bir diğer önemli husus da kullanışlılığı ayüksek ve çok hoş aplikasyonları kullanmanızı sağlamasıdır. Kendine özgü çeşitli oyunlar ve uygulamaları ile bir önceki sürümünden bir hayli üzerine katılmış durumda. Yanı sıra video çekme kapasitesi de bir hayli geniş olan her mobil cihazın oynatamayacağı oyunları dahi kolayca oynatabilmektedir. LED flaş bulunduran kamerası her türlü ortamda profesyonel bir çekim yapmanızı sağlıyor.

Mükemmel bir tasarımla üretilecek huawei honor 7 çıkıyor.

Yorumlar

İlk yorum yapan siz olun