iPhone ve İpad’de Silinen Uygulamayı ve Oyunlar Nasıl Geri Yüklenir

iPhone ve İpad’de Silinen Uygulamayı ve Oyunlar Nasıl Geri Yüklenir

Bazen aksilikler başınızdan eksik olmaz ;yaramaz meraklı bir çocuğunuz varsa zaman geçirmek için eline verdiğiniz iphone cihazınızda bulunan uygulama yada oyunlar her an silinme tehlikesi ile karşı karşıyasınız demektir.Suçu tabi sadece miniklerin üzerine yıkmak doğru değil kaza eseri sizde  istemediğiniz bir ücretli uygulamayı yanlışlıkla yükleyebilirsiniz.Böyle bir durum karşısında bu yazımızdan yada anlatacağım maddeleri takip ederek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.Hala geri yükleme yapamaz iseniz bana yorum yaparak sorunu anlatın yardımcı olmaya çalışırım.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızdan silinen uygulamarı geri yüklemek için:

  • App Store’a giriş yapın.
  • App Store’da bulunan Purchased seçeneğini seçin.
  • Purcshased ekranında bulunan Not on This iPad / iPhone seçeneğine dokunun.
  • Ekrana gelen listede cihazınızda yüklü olmayan tüm uygulamarı göreceksiniz. Listeden tekrar yüklemek istediklerinizi seçebilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra bazen satın aldığınız uygulamaları da tekrar geri yükleme yapabilirsiniz bunun için daha önceden ödeme yaptığınız için bir ödeme yapmanız gerekmiyor.Yukarıdakileri uygulayıp hala çözüm yolu olmadıysa şimdiki önereceğim basit işlemi de denemekte fayda var.

App Store ‘de açın orada en alt kısımda güncellemeler sekmesine gelin,en üste satın alınanlar var resimde ‘de görüldüğü gibi daha sonra 2. sağdaki resimdeki görselde iPhone’da olmayanlar tab’ını seçin tekrar yükleme yapın

 

 

 

Yorumlar

İlk yorum yapan siz olun