Samsung Galaxy S6 İnceleme

galaxy s6Günümüzde artık telefon kullanmayan pek kimse kalmamıştır. Telefon temel ihtiyaç haline gelmiştir. Bir çok işimizi bu cihazlarla rahatlıkla halledebiliyoruz. Tabi bazı işlerimizi de özellikleri iyi olan telefonlarla halletmek zorunda kalabiliyoruz. Samsung galaxy s6 tamda aradığınız cihazdır. Bu telefonla mail gönderebilip, görüntülü konuşmalar ve daha bir sürü işleminizi güvenle yapabilirsiniz.

Samsung galaxy s6 cam işçiliği ile çok titiz bir şekilde tasarlanmaktadır. Zarif kıvrımlı geniş ekranlı parlak, adeta hayranlık uyandıran renkler etrafa saçan ve nefes kesen mükemmel bir sanattır. Samsung galaxy s6 in sadece arkada bir kamerası olmayıp hem ön tarafta hem arka tarafta yüksek mega pikselli kameraları mevcuttur. F1.9 diyafram açıklığı mevcut olan bu cihazla nerede bulunursanız bulunun sizi memnun edecek kalitede fotoğraflar çekebilirsiniz. Sadece fotoğrafları kaliteli çekmekle kalmayıp aynı zamanda videoları da aynı kalitede ve de tam sizin hayal ettiğiniz düzeyde videolar çekmektedir. Son teknoloji telefon olan samsung galaxy s6 bir önceki serisine göre 3 kat artırılmış önyükleme hızı ve programları artık daha hızlı bir şekilde başlatabilmesi sayesinde samsung galaxy s6 diğer cihazlara göre çok üst düzey haline gelmiştir. 64 bitlik işletim sistemi ile bir programı kapatıp diğerini açmamız çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Ekranı 5,1 inç olması ile çok geniş bir ekrana sahiptir. Kamerası da 16 MP olup üst düzey fotoğraf ve video çekebilirsiniz. İşletim sistemi android 5,0 lolipop olup diğer serilerine göre bir hayli gelişmiştir. İşlemcisi ise 2,1 GHz dört çekirdekli+1,5 GHz dört çekirdekli olup bu özelliği ile tam bir son teknoloji telefon haline gelmiştir. S6 siyah mavi ve beyaz renklerle oldukça zarif görünüyor. S6’nın kalınlığı 6,8 milimetre olup çok ince bir yapıya sahiptir. Ağırlığı ise 138 gram olup çok kolay ve rahatlıkla taşınabilir. cihazın avuçta duruşu olduk şık ve dengelidir. Bunun için elde rahatlıkla tutulabilmektedir. S6 nın parmak izi sensörüde mevcuttur. Ekranın hemen altında ana menü tuşu aynı zamanda parmak izi sensörü görevini de yerine getirmektedir. samsung Galaxy s6 nın güçlü bir optik sisteme sahip olduğunun en önemli kanıtı arka kameranın dışarı doğru çıkıntılı olmasıdır.

Samsung Galaxy s6 ile artık şarjım bitti cümlesine hayatınızda yer vermiceksiniz. Uzun süre dayanan batarya ile telefonun uzun süre şarjı bitmemektedir. Bu cihazla çok kaliteli ses ile müzik dinleyebilirsiniz. samsung Galaxy s6 yanında bir kulaklık seti de getiriyor. samsung Galaxy s6 kaliteli bir müzik sesi sunabilmek için adaptsound adlı bir özellik ile karşımıza çıkmaktadır. Kavisli bir model olan samsung galaxy s6 başarılı bir multimedya noktasıdır. Bir çok içinde bulunduran ve istediğiniz kadar oyun yükleyebileceğiniz galaxy s6 değer telefonlara göre tercih edilmesi gereken bir cihazdır.

Yorumlar

İlk yorum yapan siz olun