Samsung Gear s2 Akıllı Saatin teknik özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Giyilebilir teknoloji sınıfına göre cihazlar son dönemde oldukça popüler hale geldi ,firmalar akıllı saatler üzerine titizlikle çalışmalarını devam ettiriyorlar. Piyasaya yakın zaman içerinde çıkacak olan Samsung’un yeni akıllı saat modeli Gear S2  satışlara başlamaya hazırlanıyor. Barcelona’da düzenlenecek olan fuarda bir çok firma yeni kozlarını satışa çıkartarak pastadan pay almaya çalışacaklar.

Samsung ‘un ise Samsung Gear S2 ve Gear S2 Classsic modelleri ile rakipleri ile  kapışacak ,Samsung Gear S2 akıllı saatin Fiyatı ve de Özellikleri neler biraz yakından bakalım .

Samsung Gear S2 teknik özellikleri neler?

Tasarım olarak fark yaratan rakiplerinin önüne geçmeye başaran Samsung ilk modeli Gear ile satış rakamları firmanın yüzünü güldürmüştü,yeni çıkacak olan modeli görsel olarak fazla değişikliğe gitmese de donanım olarak yeni özellikler geliştirilerek eklendi.Oval ve narin bir görüntüye sahip olan Gear S2 ‘de ister kauçuk yada standart uyum sağlayan saat kordonları ile kullanılabiliyor.Döndürülebilen süper Amoled ekranı kullanım kolaylığı sağlarken ,kullanıcıya farklı bir his uyandırıyor,360 derece döndürülebilen ekranı 1.2 inç ,işlemci kapasitesi ile oldukça iyi çift çekirdek 1 GHz işlemciye sahip olmak ile birlikte 512 MB bellek ve 4 GB dahili depolama alanına sahip .Kablosuz bağlantılar olarak Wi-Fi 802.11 b / g / n, Bluetooth 4.1 ve NFC bulunmaktadır, isteğe göre sım kart takılan modeli’de bulunuyor.Akıllı saat müzik dinleyebilir spor yaparken kaç adım attınız ne kalori yaktığınız öğrenebilir yada haritadan nerede olduğunuzu görebilirsiniz,üstün özellikli Gear S2 batarya kapasitesi olarak kullanıcıların uzun kullanımlar için oldukça ideal bir 2-3 gün aralığında değişen 250mAh gücünde pili bulunuyor.

İlk olarak satışa Finlandiya ve Danimarka’da çıkacak olan Samsung Gear S2 fiyatı ise 349 euro , Samsung Gear S2 clasıc modeli fiyatı ise 399 euro fiyat etiketi ile raflarda satışa sunulacak.

Yorumlar

Toplam 3 Yorum

 1. Mustafa

  Akıllı saat güzel bir şey teknoloji ile iç içe olmak ama birazda fiyatlarını uygun yapsalar tadından yenmez yanına yaklaşılmıyor fiyatlar yüzünden sadece raflara bakıyoruz

  0
   
  0
   
 2. Elif

  Akıllı telefon almak için şuan çok fazla alternatif model yok ne yazikki fiyatları oldukça pahalı almak için şuan bekliycem

  0
   
  0
   
 3. Fıxedl

  Ekranını çok beğendim ama fiyat yüksek tutmuşlar

  0
   
  0