Samsung, Gear S2 akıllı saatin tanıtım Videosu yayınlandı

Samsung, Gear S2 akıllı saatin tanıtım Videosu yayınlandı

Samsung, Gear S2 akıllı saatin tanıtım Videosu yayınlandı

Akıllı cihazların ardından saat girişimleri teknolojiyi yaşamın her alanına sokmaya başlandığı 21 yüzyılda hayatımızı kolaylaştırdığını görmezden gelinmese de insanları daha tembel teknoloji bağımlısı olmaya zorluyor.İleri teknolojinin dünyaya ayak uydurulması bağlamında anlamlı oluşu önemli olsa da teknoloji üretmenin verdiği ekonomik kazancın ülkemiz için gerekliliğini anlamamız pekte güç değil.
Samsung yeni model yuvarlak ekran saatini Galaxy note 5 galaxy s6+edge gibi cihazlarını tanıtımlarında daha önceki modellerin aksıne yüksek performans değerlerindeki samsung gear s2 akıllı modelini kullanıcılarına sundu.
Samsung gear s2 ‘nin ölçütlerinin yüksek olduğu satışlarında yüksek oranlara ulaşabileceği gözlemlenirken Apple Whatch rekabet ortamını yeniden kızıştıracağı anlaşılıyor.Yeni saatinin performasında sağlık verileri koşular günde iç-timiz su miktarına kronometre gün içinde adım sayımıza varana dek verdiği değer benzeri modellerindeki gibi standart veriler mevcut görünümüne önem veren samsung yeni tasarımını metalimsi renklendirirken yuvarlak dairesel şekli aldırdı. Veriler samsungun adndroid uygulamasından adndroid Tizen yer verecek. 1.56 inç 360×360 piksel büyüklükte 250 mah batarya gücü bulunurken 4 çekirdek işlemcisi 4 gb depolama alanı wifi ve mobil bağlantısı yer verilecektir. Youtube yayına sunulan modelin 3 Eylül Almanya da Tüketici fuarında tanıtılacağı haberdar ediliyor.

Samsung Gear s2 tanıtım videosu

Yorumlar

İlk yorum yapan siz olun