Yeni Assassin’s Creed Beklemeniz gerekiyor

Bir  çok kullanıcı tarafından dünyanın en çok sevilen oyunlarından biri olan Assassin’s Creed belirli aralıklar ile oyundaki heyecanı arttırmak için düzenlemelerde buluyor.Bu kez standart olarak sürekli yeni güncellemeler ile bir dizi değişiklik yapan üretici firma tarafından açıklama yapıldı. Ubisoft’un 2016 ‘nasıl olacağı merak edilirken son gelen bilgiler oyunun sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

Bu yıl Assassin’s Creed için herhangi bir değişiklik yapılmayacak ,bunun nedeni ise firmanın yeni çıkacak olan teknolojiler ile birlikte ,daha kaliteli bir oyun ortaya çıkarma istediği olduğu belirtildi.Yeni Assassin’s Creed ne zaman çalışmalar yapılacak henüz net değil fakat ,ihtimaller dahilinde yeni versiyonun senaryosu üzerine çalışmalar yapılıyor.
Resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada Yeni Assassin’s Creed 5. versiyonun ertelendiği bildirildi.Oyun kullanıcıları erteleme haberi gelemeden 4. versiyonunda konsolda oynanırken bazı sıkıntılara yol açtığına dair yorumlar geliyordu,belkide yeni çıkacak olan Assassin’s Creed kulağa hoş gelmeyen şeyler duymamak içinde çıkış tarihini ertelemiş olabilir

Yorumlar

İlk yorum yapan siz olun